5 Comments

 1. Dünyalar güzeli Canım Annem, sensiz geçen günlerin yüreğimde ki derin acısıyla özellikle ömrümde ilk kez sensiz bir Bayram yaşıyorum.
  Yüce Rabbim seni cennetin en güzel köşesinde babacığımla buluşturmasını ümit ediyorum.Seni çok özlüyorum.
  Eşim Yasemenim ve iki torunun Billur ve Yağmurdan kucak dolusu Sevgilet….
  Adın gibi nurlar içinde istirahat etmen temennisiyle ……

  • Babannecim benim en büyük gurur kaynağım, buralara gelebilmem için herşeyini vermek için hazır olan büyük insan… Bu satırları yazarken aklıma geliyorsun.Çok üzülüyorum.Eğer ben sana laik bir torun olduysam oda senin ve oğlun yani biricik babam ve güzeller güzeli gelinin yani eşi benzeri olmayan annem sayesinde…Aklıma her geldiğin zaman seni saygı ve sevgi ile anıcam…..

 2. Babannecim benim en büyük gurur kaynağım, buralara gelebilmem için herşeyini vermek için hazır olan büyük insan… Bu satırları yazarken aklıma geliyorsun.Çok üzülüyorum.Eğer ben sana laik bir torun olduysam oda senin ve oğlun yani biricik babam ve güzeller güzeli gelinin yani eşi benzeri olmayan annem sayesinde…Aklıma her geldiğin zaman seni saygı ve sevgi ile anıcam…..

 3. Değerli annemiz yokluğuna alışmaya çalışıyoruz nurlar içinde yat mekanın cennet olsun inşallah…Murat Yasemin Çömlekçi

 4. Biricik halam.. Kıymetlim.. Benim güzel meleğim.. Hep dualarımdasın. Seni çok özlüyorum. Işıklar içinde yat… Cennet kokulum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*